VEROUK v novem veroučnem letu

OBJAVLJEN JE VEROUČNI KOLEDAR DO KONCA VEROUČNEGA LETA.

Verouk bo letos potekal v večini na daljavo. Enkrat mesečno se bo župnik srečal z otroki v cerkvi pri spokornem bogoslužju.

Enkrat mesečno ob sobotah bodo mladi pripravili tudi mladinsko slavljenje, na katerega ste veroučenci skupaj s starši lepo vabljeni, za birmance je udeležba obvezna.

Verouk bo potekal po naslednjem tedenskem razporedu (v kolikor bodo epidemiološke razmere to dovoljevale), v pomoč so ikone, ki opisujejo vrsto izvedbe. V tednu, ko poteka spokorno bogoslužje v cerkvi verouk na daljavo odpade in obratno.

V tednih, ko bo verouk potekal na daljavo (ikona kamere), bo veljal spodnji urnik. Povezave do srečanj najdete spodaj, izberite povezavo vašega kateheta.

Povezava do ZOOM veroučilnice, katehet: Ana Kumer

Povezava do ZOOM veroučilnice, katehet: Viki Košec

V tednih, ko bo potekalo spokorno bogoslužje v cerkvi (ikona svečnika) pa bo veljal naslednji urnik:

Otroci k verouku prihajajo iz šole. Prosimo, da poskrbite za prevoz otrok domov in da otroci upoštevajo zadrževanje samo v razrednem mehurčku in v cerkvi nosijo zaščitne maske (podobno kot v šoli).

Morebitne spremembe bodo objavljene na tem mestu, zato prosimo, da spremljate ta prispevek.

URNIK BO SPREMENJEN V DVEH TEDNIH PRED BOŽIČNIMI PRAZNIKI, ZARADI HIBRIDNE IZVEDBE OBEH OBLIK VEROUKA!

• Verouk poteka na daljavo normalno po urniku za vse razrede, razen za 6. in 7. razred, ker so v šoli v naravi.
  • V petek, 17.12. poteka tudi spokorno bogoslužje v cerkvi za 3. 4. in 5. razred iz Luč od 12:30 do 13:15.

V tednu od 13. do 19. decembra:

V tednu od 20. do 26. decembra:

• Verouk na daljavo odpade za vse razrede.
  • V ponedeljek, 20.12. poteka spokorno bogoslužje v Lučah v cerkvi za 6., 7., 8. in 9. razred iz Luč od 14:15 do 15:00.
  • V torek, 21.12. poteka spokorno bogoslužje v cerkvi v Solčavi za 1., 2., 3., 4. in 5. razred iz Solčave od 14:15 do 15:00, ob 14:30 se jim pridružijo tudi 6., 7., 8., in 9. razred iz Solčave.

V novembru bo, zaradi epidemiološke situacije, v tednu od 21. do 28.11. SPOKORNO BOGOSLUŽJE V CERKVI ODPADLO. Namesto tega bo v tem tednu VEROUK POTEKAL NA DALJAVO po znanem urniku.

Od oktobra dalje bo v veljavi NOV URNIK ZA SPOKORNO BOGOSLUŽJE V CERKVI! (Urnik glejte spodaj).

SPREMEMBA! Verouk pričnemo s ponedeljkom 13. septembra za 1. in 2. razred ter za vse razrede v Solčavi, za ostale razrede se verouk prične s torkom 21. septembra. V tem tednu (ponedeljek, 20.9.) odpade verouk za 1. in 2. razred ter za vse razrede v Solčavi.

Verouk letos pričnemo s ponedeljkom 13. septembra.